🙏Від щирого серця вітаємо клірика Одеської єпархії УПЦ, почесного настоятеля храму Різдва Пресвятої Богородиці м. Одеси протоієрея Григорія Герасеменюка із знаменною датою – 95-річчям від дня народження!🕊️

😇Ваше Високопреподобіє!
Все Ваше життя – свідчення сумлінного та відповідального служіння Богу й людям. За Вашу щиру віру й увагу до потреб ближнього Господь обрав Вас на служіння у Престола Божого, де Ви підносите свої справжні молитви та славословите Його святе Ім’я.

☦️Протягом усього Вашого життя Ви пережили велику кількість випробувань, були свідком різних подій громадського та церковного життя. Це Вас не зломило, а навпаки загартувало.

⏱Вже минуло 62 роки як Ви були призначені настоятелем храму на честь Різдва Пресвятої Богородиці, що на Слободці. Ваше служіння та образ життя доброго пастиря став прикладом для Ваших духовних чад і усіх людей, котрі знають Вас або зустрічалися з Вами.

🙏І сьогодні православна Одещина є свідком Ваших справжніх пастирських трудів на благо Церкви і нашої України🇺🇦

👆Церковна дисципліна, гаряча молитва та Ваша активна Церковна діяльність здобула Вам авторитет і повагу не тільки прихожан храмів нашої єпархії, а й громадськості Одещини.

У цей знаменний для Вас день бажаємо Вам міцного здоров’я, радості о Господі, душевних і тілесних сил, натхнення і ревності у подальшому служінні Православній Церкві та нашому боголюбивому Українському народові💐
Source