У день Собору новомучеників і сповідників Предстоятель очолив Божественну літургію у Києво-Печерській Лаврі. 4 лютого 2024 року, у Неділю 35-ту після П’ятидесятниці, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій очолив Божественну літургію у Свято-Успенській Києво-Печерській Лаврі. Недільне богослужіння відбулось у храмі в ім’я преподобного Агапіта Печерського. Після читання святого Євангелія Блаженніший владика звернувся до пастви зі словом проповіді. За Літургією помолились про мир на українській землі.
Також піднесли особливу молитву за упокій душ усіх безвинно вбитих за віру Христову у часи лихоліття безбожної комуністичної влади. За богослужінням Блаженніший Митрополит Онуфрій звершив дияконську хіротонію.
Виголосивши відпуст, Блаженніший владика привітав вірян з неділею та прикликав на всіх благословіння Боже. 4 февраля 2024 года, в Неделю 35-ю по Пятидесятнице, Блаженнейший Митрополит Киевский и всея Украины Онуфрий возглавил Божественную литургию в Свято- Воскресное Богослужение состоялось в храме имени преподобного Агапита Печерского. После чтения Святого Евангелия Преосвященный Владыка обратился к прихожане со словом проповеди. На Литургии молились о мире на украинской земле.
Также вознесли особую молитву за упокоение душ всех невинно убитых за веру Христову во времена нечестивой коммунистической власти. Блаженнейший Митрополит Онуфрий совершил диаконскую хиротонию.
Объявляя отпуск, Преосвященнейший Владыка поздравил верующих с Воскресеньем и призвал всех Божье благословение. ·Source