АРХІЄПИСКОП ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ВІКТОР ОСВЯТИВ АВТОМОБІЛЬ, ПОДАРОВАНИЙ МОНАХАМИ СВЯТОЇ ГОРИ АФОН ДЛЯ ПОТРЕБ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ

3 лютого архієпископ Хмельницький і Старокостянтинівський Віктор освятив вантажний автомобіль, подарований монахами Святої Гори Афон для потреб Збройних сил України на території Спасо-Преображенського Головчинецького жіночого монастиря.

Автомобіль транспортовано в Україну стараннями волонтерів Любомира Антонюка, Олександра Христофору, Сергія Гулько, Івана Ластовського, Максима та Галини Віркебау, а також прихожан та настоятеля Успенського храму смт. Летичів протоієрея Димитрія Стецька.

Перед відправкою на передову автомобіль завантажили продуктами харчування довготривалого зберігання, які пожертвували для воїнів сестри Спасо-Преображенського жіночого монастиря на чолі з ігуменею Любов (Піхур).

Вантажівка доставить для потреб захисників більше 500 окопних свічок, виготовлених стараннями молоді та парафіян храмів Хмельницького з маатеріалів, що були зібрані на парафіях Хмельницької єпархії.

Також архієпископ Віктор передав волонтерам, які транспортуватимуть автомобіль на передову, зібрані вірянами Хмельницької єпархії 20 000 гривень для потреб ЗСУ на заправку топливом транспортного засобу.

“Хмельницька єпархія висловлює щиру подяку всім людям доброї волі, які долучилися до цієї добродійної справи для наших Збройних Сил України. Окрема подяка групі українців закордоном, що проживають в Ірландії, в місті Туламорі. Нехай Господь щоденно обдаровує Своїми милостями і щедротами усіх вас!”, – йдеться у повідомленні.

Архієпископ Хмельницький Віктор освятив автомобіль, подарований монахами Святої гори Афон для потреб ЗСУ – Українська Православна ЦеркSource