В КДАіС відбудеться щорічна студентська конференція, присвячена Блаженнішому Митрополиту Володимиру.

2 квітня з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія Київська духовна академія і семінарія проведе ХІII щорічну студентську конференцію «Студентська наука в духовній школі».

У 2024 році виповняється 10 років з дня упокоєння Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира (Сабодана, 1935–2014), Предстоятеля Української Православної Церкви та 100 років з дня народження протоієрея Петра Влодека (1924–2017), який був першим ректором відродженої Київської духовної семінарії у 1989–1991 рр. Тому в цьому році конференцію буде присвячено цим двом видатним церковним діячам другої половини ХХ — початку ХХІ ст.

Під час щорічної конференції студенти матимуть змогу презентувати та апробувати результати своїх досліджень. За напрямками наукових інтересів будуть працювати біблійна, богословська, історична та церковно-практична секції.

Докладніше:

В КДАіС відбудеться щорічна студентська конференція, присвячена Блаженнішому Митрополиту Володимиру – Українська Православна ЦеркваSource