Архієпископ Віктор відвідав парафію села Шпичинці, у якої прибічники ПЦУ відібрали храм.

27 січня 2024 року, у день віддання свята Хрещення Господнього та день пам’яті рівноапостольної Ніни, просвітительки Грузії, архієпископ Хмельницький і Старокостянтинівський Віктор звершив Божественну літургію на Димитрівській парафії с. Шпичинці Деражнянського благочиння. Про це повідомляє пресслужба Хмельницької єпархії, передає Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Богослужіння проходило у пристосованому під тимчасовий храм сільському будинку, який надала одна з православних вірянок села Шпичинці після силового захоплення Димитрівського храму прихильниками ПЦУ.

Керуючому Хмельницькою єпархією співслужили секретар єпархії протоієрей Олександр Рибчинський, благочинний Деражнянського округу протоієрей Георгій Чернятинський, духівник Деражнянського благочиння протоієрей Борис Озимчук, настоятель парафії на честь святого великомученика Димитрія Солунського протоієрей Володимир Долян та духовенство благочиння.

На сугубій єктенії були піднесені особливі прохання про мир на нашій Батьківщині, воїнів-захисників України та всіх знедолених.

На завершення богослужіння архієпископ Віктор звернувся до всіх присутніх зі словом проповіді, привітав парафіян зі святом, іменинниць — з днем пам’яті небесної покровительки та закликав на всіх Боже благословення.

Архієпископ Віктор відвідав парафію села Шпичинці, у якої прибічники ПЦУ відібрали храм – Українська Православна ЦеркваSource