Митрополит Харківський і Богодухівський Онуфрій висловив співчуття з приводу обстрілу Харкова.

25 січня у Харкові оголошено день жалоби.

23 січня місто Харків зазнало ракетного обстрілу з боку російських військ, внаслідок чого були зруйновані будинки з мирними мешканцями, загинули неповинні люди. Митрополит Харківський і Богодухівський Онуфрій звернувся з молитовними словами співчуття до всіх постраждалих.

«Нехай Бог зцілить духовні і матеріальні рани всіх співгромадян, благословить Своєю благодаттю та любов’ю. Війна обов’язково повинна закінчитися, Харків і вся Україна – відновляться», – сказав Високопреосвященніший владика.

Близько 04:00 і 07:20 23 січня російські війська завдали кілька ударів по Київському і Салтівському районах міста. За повідомленням Державної служби з надзвичайних ситуацій у результаті російського удару по Харкову загинуло 10 людей. Міський голова Харкова Ігор Терехов оголосив 25 січня день жалоби в місті. «Ракетні обстріли впродовж 23 січня призвели до однієї з наймасштабніших за кількістю жертв трагедій у Харкові за весь час повномасштабної війни, у звʼязку з чим сьогодні у місті оголошується день жалоби», – написав Терехов у телеграмі.

Митрополит Харківський і Богодухівський Онуфрій висловив співчуття з приводу обстрілу Харкова – Українська Православна ЦеркваSource