З благословення Його Високопреосвященства, Високопреосвященнійшого Агафангела, митрополита Одеського та Ізмаїльського в с. Орлівка Ренійської територіальної громади відбувся фестиваль різдвяних колядок, який був організований духовенством Ренійського округу Одеської єпархії Української православної церкви спільно з Відділом культури, туризму, молоді та спорту Ренійської міської ради.
У фестивалі взяли участь представники девʼяти храмів благочиння. Учасники радували гостей своїми талантами та професіоналізмом. На концерті звучали старовинні й сучасні колядки, продемонстровані обряди зимових свят та різдвяні сценки. Із словами подяки виступили заступник міського голови м. Рені Стадніков І. О. та начальник Відділу культури, туризму, молоді та спорту Ренійської міської ради Асаржи А. П. Всі гості залишились задоволені і отримали безліч позитивних емоцій від святкового вечора.
На завершення концерту благочинний храмів Ренійського округу архімандрит Петро (Марку) подякував всім за участь у фестивалі, учасникам вручив дипломи, а дітям – солодощі.
Христос ся рождає!
Славімо Його!
Source